Dzięki długoletniej działalności w branży projektowej stworzyliśmy dla naszych Klientów dodatkową ofertę.
Decydując się na wykonanie projektu w naszej firmie dostają Państwo automatycznie rabat u naszych partnerów.
Oto firmy które polecamy za jakość towarów lub usług i obsługę klienta:

Magnificient - www.sufityarmstrong.pl

 

Magnificent – Firma zajmująca się projektowaniem, dekoracją, modernizacją i remontem powierzchni biurowych (sufitów podwieszanych) i mieszkalnych, wykonaniem budynków od podstaw, montażem hydrauliki, wentylacji, klimatyzacji i innych instalacji.WiP Meble

WiP-Meble – Firma oferuje pełną gamę mebli: od zestawów wypoczynkowych poprzez meble systemowe, po stylowe sypialnie renomowanych krajowych i zagranicznych firm meblarskich m.in. Vox meble, Agata, Forte.

Salony meblowe WIP to również bogaty wybór dodatków do wnętrz. Można tu znaleźć oryginalne i niepowtarzalne obrazy oraz reprodukcje, lampki nocne, tradycyjne i nowoczesne rzeźby i statuetki. Możliwe jest również sprowadzenie mebli na zamówienie z ofert katalogowych dostępnych w salonie.


Dagmart

Dagmart – Firma wykonująca edycje limitowane prac najbardziej rozchwytywanych polskich twórców współczesnych w technice giclée.

Każde z dzieł jest wzbogacane przez autora indywidualnym detalem oraz przez niego sygnowane, co nadaje pracom nie tylko wartość ozdobną, ale dodatkową wartość kolekcjonerską.


 

Dagmart

ENGO – producent eleganckich, designerskich włączników światła.
Szklane włączniki, z czujnikami pojemnościowymi, które można sterować także pilotem, są niesamowicie elegancko wykonane a przy tym trwałe, i łatwe w utrzymaniu czystości. Nadadzą pomieszczeniom nowoczesności, elegancji i niesamowitego klimatu.