W branży projektów pracuje ponad 10 lat. Firma ta powstała jako kontynuacja pasji, która zrodziła się już przed studiami.
Jak zapewne część z Państwa wie, prowadzenie własnej firmy to duże wyzwanie i odpowiedzialność. W zamian dostaje się ogromną swobodę i dowolność w zarządzaniu swoim czasem będąc zależnym tylko od siebie i swoich klientów.

Co projektuje.

Oferuje kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, z aranżacją umeblowania i dekoracją pomieszczeń, a także projektowanie elewacji budynków. Wszystkie projekty z wizualizacjami 3d, rzeczową pomocą przed i w trakcie realizacji projektu oraz nadzorem autorskim przy wybranych projektach.

Każdy projekt jest dla mnie jedyny w swoim rodzaju, a wymagania klienta priorytetem. Moim celem jest zagospodarowanie danego pomieszczenia tak, by łączyło w sobie potrzeby Klienta z funkcjonalnością, komfortem użytkowania i estetyką. Wszystko to by stworzyć w nim wyjątkowy klimat pamiętając jednocześnie przy tym o takich założeniach projektu jakim jest m.in. budżet.

 

Jak projektuje.

Projektuje tradycyjne, z pomiarem u Klienta; na terenie Rzeszowa, Ropczyc, Dębicy i całego Podkarpacia, oraz zdalnie – na terenie całego kraju za pośrednictwem telefonu oraz internetu. Po więcej informacji zapraszam na stronę poświęconą etapom projektowania.

Pozdrawiam Ewa Mielniczek

 

 

Dodatkowy profil działalności.

Oprócz projektowania wnętrz firma zajmuje się również serwisem drukarek, elektroniki i urządzeń biurowych oraz sprzedażą materiałów barwiących do drukarek i skupem pustych kaset.
Okresowe serwisowanie sprzętu drukującego znacznie przedłuża żywotność i pozwala uniknąć nieprzewidzianych przestojów w pracy. Dodając sprawdzone materiały eksploatacyjne minimalizujemy awarie i koszty eksploatacji urządzeń drukujących.

Szczegóły na stronie skupiec.pl